Na sprzedaż wyjątkowy klasyk i legenda japońskich chopperów. Dwucylindrowa V-ka o słusznej pojemności 1100 napędzana wałem kardana robi wrażenie. Motocykl bardzo dobrze zachowany, większość wyposażenia jest fabryczne. Motocykl świeżo po wymianie oleju z filtrami, nowy akumulator i świece. Pali na dotyk. Motocykl ma uszkodzony 3 bieg (standard w tych modelach). Da się normalnie jeździć, bez mocnego dodawania gazu lub z ominięciem 3-ki. Koszt naprawy ok. 2-2,5 tys zł. Jest także lekko wgnieciony zbiornik paliwa (widać to na zdjęciach) dlatego motocykl sprzedaję jako uszkodzony.

Motocykl ma świeżo wykupione OC (do maja 2020).


Jest to nasz prywatny motocykl – sprzedaż na umowę kupna.

Cena: 5700 zł.

Od 2013 roku zajmujemy się serwisem motocykli i skuterów oraz importem wyjątkowych egzemplarzy motocykli z Niemiec. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie bezwypadkowe motocykle w oryginalnym stanie i fabrycznym wyposażeniu.
Przywożąc motocykle do Polski wybieramy wyłącznie takie egzemplarze, które mają potencjał motocykla kolekcjonerskiego. Jesteśmy pasjonatami, dlatego w naszej ofercie nie ma setek byle jakich motocykli, a jedynie kilka wyjątkowo cennych egzemplarzy dla kolekcjonerów i pasjonatów. Motocykle które oferujemy, to prawdopodobnie najlepiej utrzymane egzemplarze w Polsce!

kontakt:
tel. 796586606
email: serwis@acticam.com.pl

Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *