13.04.2019.
Przedmiotem dzisiejszej sprzedaży jest wyjątkowa Honda VFR 750 RC36 z 1996 roku z przebiegiem zaledwie 35 tys. km!
Motocykl jest w niemal perfekcyjnym stanie i tym samym potwierdza swój niski przebieg. Z pewnością jest to egzemplarz kolekcjonerski i najprawdopodobniej jedyny taki w Polsce. Wszystkie elementy konstrukcyjne motocykla są oryginalne w tym powłoki lakiernicze i wyposażenie. Owiewki przykręcone w oryginalnych punktach mocowań i za pomocą oryginalnych śrub Hondy, bez jakiegokolwiek “naciągania” plastików. Opony i klocki wystarczą na sezon, a napęd jest niemalże nowy. Wszystkie oferowane przez nas motocykle otrzymują nowy olej silnikowy wraz z filtrem oleju – jest to nasza standardowa czynność serwisowa i tak też jest w przypadku tej wyjątkowej Hondy.

Motocykl posiada dwa oryginalne kluczyki i komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji tj: Brief (mały i duży z wbitym wymeldowaniem), a od nas otrzymują Państwo fakturę zakupu VAT-marża. Ponadto do rejestracji wymagane będzie wykonanie przeglądu zerowego w stacji diagnostycznej, wykupienie ubezpieczenia OC i rejestracja w wydziale komunikacji. Całkowity koszt rejestracji to 250 zł + ubezpieczenie OC.

Istnieje możliwość kompleksowego przygotowania motocykla do sezonu w zakresie jaki będą Państwo sobie życzyć (cena serwisu ustalana jest indywidualnie).

Zapraszamy do osobistej weryfikacji stanu i stopnia oryginalności motocykla.

Cena: 12 700 zł

Od 2013 roku zajmujemy się serwisem motocykli i skuterów oraz importem wyjątkowych egzemplarzy motocykli z Niemiec. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie bezwypadkowe motocykle w oryginalnym stanie i fabrycznym wyposażeniu.
Przywożąc motocykle do Polski wybieramy wyłącznie takie egzemplarze, które mają potencjał motocykla kolekcjonerskiego. Jesteśmy pasjonatami, dlatego w naszej ofercie nie ma setek byle jakich motocykli, a jedynie kilka wyjątkowo cennych egzemplarzy dla kolekcjonerów i pasjonatów. Motocykle które oferujemy, to prawdopodobnie najlepiej utrzymane egzemplarze w Polsce!

kontakt:
tel. 796586606
email: serwis@acticam.com.pl


Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *